Ανακοινώσεις

Οριστικοί Πίνακες Κατάταξης Υποψηφίων Μαθητευομένων του Μεταλυκειακού Έτους – Τάξης Μαθητείας 2023-2024

για Βοηθούς Νοσηλευτή, Βοηθούς Βρεφονηπιοκόμων, Τεχνικών Εφαρμογών Πληροφορικής και Τεχνικών Δομικών Έργων.

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ:  Μετά την έκδοση των Οριστικών  Πινάκων Κατάταξης των υποψηφίων,ακολουθεί η  διαδικασία υποβολής αιτήσεων εγγραφής από την Τετάρτη 01/11/2023 έως και την Παρασκευή 03/11/2023 στο 3ο Ε.Κ Ανατολικής Αττικής( 26ο Χλμ, Λεωφ. Μαραθώνος, Ραφήνα 190 09) και πρωινές ώρες. Οι υποψήφιοι καταθέτουν στο ΕΠΑ.Λ. Αίτηση Εγγραφής και Υπεύθυνη Δήλωση ότι κατά την υπογραφή της Σύμβασης Μαθητείας θα είναι και θα παραμείνουν για όλη τη διάρκεια του προγράμματος, εκτός απασχόλησης, εκπαίδευσης και κατάρτισης.

Πίνακας Βοηθών Νοσηλευτών

Πίνακας Βοηθών Βρεγονηπιοκόμων